WEBINAR: Alles wat je wilt weten over borstvoeding
Christine Bulsing is lactatiekundige en geeft persoonlijke begeleiding bij borstvoeding. Op 13 oktober om 21:00 gaat ze met Ouders van Nu hoofdredacteur Hilde Tholen in gesprek over alles wat je als aanstaande ouder wilt weten over borstvoeding.
Meer over Christine
Christine is jeugdverpleegkundige en heeft haar eigen praktijk Zoete Melk waar ze begeleiding geeft bij borstvoeding. Daarnaast geeft ze ook voorlichtingsavonden over borstvoeding voor aanstaande ouders.
DE DIGITALE EDITIE VAN HET IN DE WOLKEN FESTIVAL
Het In de wolken Festival is dit jaar digitaal. Iedereen die een kleintje heeft of verwacht kan van 9 t/m 15 oktober genieten van een bomvol en gratis online programma. De hele week kun je de leukste webinars, Insta-sessies, en online workshops volgen. En er kan natuurlijk geshopt worden, de mooiste merken hebben de hele week geweldige aanbiedingen.
HOE DOE JE MEE?
Je kunt meedoen aan de sessies via de site en social kanalen van het In de wolken Festival. Alle webinars, workshops en livesessies zijn via streams te bekijken. Het programma staat bijna live zodat je je kunt aanmelden. Volg ons op Facebook en Instagram en we houden je op de hoogte!
Ook interessant?
Handig én mooi: check deze toffe wandcommode!
Bekijk het artikel6 musthaves voor je kraamperiode
Bekijk het artikelTe leuk: prints en kleuren voor je kleintje
Bekijk het artikel